Zobrazit Autora

Profilová fotografie - Jakub BartošJakub Bartoš

Fotograf o sobě nic nenapsal.

Sýkorka modřinka

Sýkorka modřinka Vytištěná fotografie neobsahuje vodoznak.

Popis fotografie

Sýkorka modřinka je nádherný pták a narazíte na ní ve většině Evropy (úplný sever budiž výjimkou). Vzhledem k její velikosti potřebujete buď velmi dlouhý teleobjektiv, nebo se k ní musíte dostat na velmi krátkou vzdálenost. Vzhledem k tomu, že nemám peníze na superdlouhé teleobjektivy, musel jsem zvolit druhou možnost a pokusit se přiblížit na necelé tři metry. S trochou lákání na nahrané zpěvy a rozdrobkování pár rohlíků si na mě jedna skupinka sýkorek navykla a já tak mohl pořídit takovéto fotografie.

Tato internetová stránka využívá pro poskytování služeb a základní měření návštěvnosti soubory cookies (více zde). Používáním stránek s tímto souhlasíte.
Mgr. Pavel Beran IČ: 06596363 info@pictarium.cz +420 608 462 725 > Kontakt <
> Časté dotazy (FAQ) <   > photoberry.cz < > nahledyonline.cz < > Můj příběh <
> Podmínky užívání portálu < > Podmínky výplaty provizí < > Obchodní podmínky < > Zpracování osobních údajů < > Cookies na stránce < > Provizní systém < > Varianty fotografií <
Fotografie: *
Před nahráním si prosím zkontrolujte, zda je fotografie ostrá, má kresbu v detailech a je opravdu zajívamá. Pověsili byste si Vy sami tuto fotografii na zeď ve formátu 90x60 cm a zaplatili za ní?
Maximální velikost souboru je 24 MB.
Velikost nejmenší strany fotografie musí být alespoň 1600 px.