Zobrazit Autora

Profilová fotografie - Petr KleisnerPetr Kleisner

Jsem amatérský fotograf krajiny a přírody.

Svítání na Horské Kvildě

Svítání na Horské Kvildě Vytištěná fotografie neobsahuje vodoznak.

Popis fotografie

19. 12. 2018 jsem se vydal za prvním větším sněhem a svítáním na Šumavu. Když jsem dojížděl kolem 7. hod ranní na Horskou Kvildu, začínala se obloha a vše kolem ní měnit do růžovo-fialova. Obloha hrála úžasné divadlo a mně se povedlo ( alespoň doufám ) nafotit krásnou sérii fotek. Až když jsem přijel domů, tak jsem se dočetl z různých šumavských webů, že se to ráno jednalo o tzv. úkaz ,, Venušin pás ,, - Cirrus spissatus a cirrostratus.

Postproces v tomto případě nebyl skoro potřeba, ačkoliv se může zdát že fotka je velmi barevná - to vše zařídila příroda :)

Tato internetová stránka využívá pro poskytování služeb a základní měření návštěvnosti soubory cookies (více zde). Používáním stránek s tímto souhlasíte.
Mgr. Pavel Beran IČ: 06596363 info@pictarium.cz +420 608 462 725 > Kontakt <
> Časté dotazy (FAQ) <   > photoberry.cz < > nahledyonline.cz < > Můj příběh <
> Podmínky užívání portálu < > Podmínky výplaty provizí < > Obchodní podmínky < > Zpracování osobních údajů < > Cookies na stránce < > Provizní systém < > Varianty fotografií <
Fotografie: *
Před nahráním si prosím zkontrolujte, zda je fotografie ostrá, má kresbu v detailech a je opravdu zajívamá. Pověsili byste si Vy sami tuto fotografii na zeď ve formátu 90x60 cm a zaplatili za ní?
Maximální velikost souboru je 24 MB.
Velikost nejmenší strany fotografie musí být alespoň 1600 px.