Prodávej i ty

Jsi fotograf a vadí Ti, že Tvoje fotografie končí zapomenuté na disku nebo Facebooku, kde se na ně již za týden nikdo nepodívá? Chceš to změnit? Máš dobrou fotografii, která by mohla na reálném papíře zdobit reálnou zeď u někoho doma? Prodej ji! Nezáleží na tom, jestli jsi fotograf, který má mnohaleté zkušenosti a každá fotografie, kterou uděláš je prvotřídní. Stejně tak můžeš být fotograf co měl jen štěstí a povedla se mu opravdu výjimečná fotka.

Prodej fotografií přes portál Pictarium je jednoduchý. A dá se shrnout do těchto kroků.

1 Po úspěšné registraci nahraj fotografii, o které si myslíš, že by mohla mít potenciál zaujmout a je ve vhodné kvalitě pro následující tisk. Vybírej pouze fotografii, kterou by sis i Ty sám pověsil na zeď. Fotky dětí z dovolené to však nejsou.
2 K fotografii doplň popis a vhodný název, který potencionální kupce osloví a zároveň je vtáhne do děje. Stejně tak doplň další parametry fotografie.
3 Fotografie projde schvalovacím procesem, kde kontrolujeme technickou kvalitu nahrané fotografie a její vhodnost pro tisk a prodej.
4 V případě, že je Tvoje fotografie schválena, což by se mělo stát do 7 dní od nahrání, začne se zobrazovat na stánce portálu a od té doby si jí můžou zájemci koupit. Pokud při schvalování narazíme na nějaký problém, ihned o něm informujeme.
5 V závislosti na úrovni v programu odměn dostaneš za každý realizovaný prodej Tvé fotografie provizi, kterou Ti na Tvé přání vyplatíme. Po celou dobu vlastníš práva k fotografii, stejně tak jí můžeš prodávat jinde. Pokud máš některé další otázky nebo nejasnosti, můžeš navštívit sekci Časté dotazy.

Program odměn

Cílem programu odměn je motitovat fotografy, tj. uživatele, kteří se registrují jako fotografové, k nahrávání kvalitních fotografií a udržování svého portfólia. Za každou z prodaných fotografíí, získá fotograf, kterému fotografie patří, 10 % ceny fotografie v rámci základního provizního programu a dále 90 % z vlastní výše provize, kterou si může nastavit.

Více o programu odměn a jeho pravidla, včetně příkladů výpočtu, je možné se dočíst zde.

Registrace

Pokud vás nabídka oslovila, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat a prodat svojí fotografii třeba ještě dnes.

Email: *
Email slouží jako přihlašovací jméno a bude na něj doručen kód pro potvrzení registrace.
Email nebude nikde zobrazen.
Heslo: *
Volte bezpečné heslo. Bezpečné heslo je takové, které je délky alespoň 8 znaků a kromě písmen abecedy obsahuje i číslice a speciální znak. Nezadávejte jako heslo Vaše jméno, rodné číslo, datum narození nebo jiná lehce uhodnutelná slova.
Kontrola hesla: *
Pouze fotograf může nabízet fotografie k prodeji. Status fotografa lze kdykoliv změnit v profilu uživatele.
Jméno: *
Příjmení: *
Jméno a příjmení slouží k zobrazení fotografa v seznamu fotografů.
Maximálně dvakrát za měsíc Vám na zadaný email můžeme poslat informace o případných novinkách a akcí na tomto portálu. Tento souhlas můžete kdykoliv vzít zpět v nastavení svého profilu. Email nebude předán třetí straně.

Registrace pomocí Google

Pokud vlastníte Google účet, můžete se registrovat tlačítkem níže. Na email spojený s účtem obdržíte odkaz pro potvrzení registrace.
Tato internetová stránka využívá pro poskytování služeb a základní měření návštěvnosti soubory cookies (více zde). Používáním stránek s tímto souhlasíte.
Mgr. Pavel Beran IČ: 06596363 info@pictarium.cz +420 608 462 725 > Kontakt <
> Časté dotazy (FAQ) <   > photoberry.cz < > nahledyonline.cz < > Můj příběh <
> Podmínky užívání portálu < > Podmínky výplaty provizí < > Obchodní podmínky < > Zpracování osobních údajů < > Cookies na stránce < > Provizní systém < > Varianty fotografií <
Fotografie: *
Před nahráním si prosím zkontrolujte, zda je fotografie ostrá, má kresbu v detailech a je opravdu zajívamá. Pověsili byste si Vy sami tuto fotografii na zeď ve formátu 90x60 cm a zaplatili za ní?
Maximální velikost souboru je 24 MB.
Velikost nejmenší strany fotografie musí být alespoň 1600 px.