Registrace

V případě, že máte zájem prodávat své fotografie, je potřeba se registrovat. Pro nákup fotografie není registrace potřeba, nicméně tím docílíte automatického vyplnění fakturačních a dalších údajů při opětovném nákupu.

Email: *
Email slouží jako přihlašovací jméno a bude na něj doručen kód pro potvrzení registrace.
Email nebude nikde zobrazen.
Heslo: *
Volte bezpečné heslo. Bezpečné heslo je takové, které je délky alespoň 8 znaků a kromě písmen abecedy obsahuje i číslice a speciální znak. Nezadávejte jako heslo Vaše jméno, rodné číslo, datum narození nebo jiná lehce uhodnutelná slova.
Kontrola hesla: *
Pouze fotograf může nabízet fotografie k prodeji. Status fotografa lze kdykoliv změnit v profilu uživatele.
Maximálně dvakrát za měsíc Vám na zadaný email můžeme poslat informace o případných novinkách a akcí na tomto portálu. Tento souhlas můžete kdykoliv vzít zpět v nastavení svého profilu. Email nebude předán třetí straně.

Registrace pomocí Google

Pokud vlastníte Google účet, můžete se registrovat tlačítkem níže. Na email spojený s účtem obdržíte odkaz pro potvrzení registrace.
Tato internetová stránka využívá pro poskytování služeb a základní měření návštěvnosti soubory cookies (více zde). Používáním stránek s tímto souhlasíte.
Mgr. Pavel Beran IČ: 06596363 info@pictarium.cz +420 608 462 725 > Kontakt <
> Časté dotazy (FAQ) <   > photoberry.cz < > nahledyonline.cz < > Můj příběh <
> Podmínky užívání portálu < > Podmínky výplaty provizí < > Obchodní podmínky < > Zpracování osobních údajů < > Cookies na stránce < > Provizní systém < > Varianty fotografií <